WooCommerce Product Bundles - en to ro_RO translation catalogue (105 entries)

en: Add to cart
ro_RO: Adaugă în coș

en: Select options
ro_RO: Selectează opțiunile

en: Read more
ro_RO: Citește mai mult

en: Once Every 5 Minutes
ro_RO: O dată la 5 minute

en: Product Bundles
ro_RO: Grupuri de produse

en: WPC Product Bundles
ro_RO: WPC Grupuri de Produse

en: Thank you for using our plugin! If you are satisfied, please reward it a full five-star %s rating.
ro_RO: Îți mulțumim pentru că ne folosești modulul! Dacă ești satisfăcut, te rugăm să ne lași o %s recenzie de 5 stele.

en: Reviews
ro_RO: Recenzii

en: Changelogs
ro_RO: Liste de schimbări

en: Discussion
ro_RO: Discuție

en: How to use?
ro_RO: Cum se folosește?

en: Settings
ro_RO: Setări

en: Tools
ro_RO: Unelte

en: Premium Support
ro_RO: Suport Premium

en: When creating the product, please choose product data is "Smart Bundle" then you can see the search field to start search and add products to the bundle.
ro_RO: Când creezi un produs nou, te rugăm să alegi tipul de produs "Smart Bundle". Numai atunci vei putea vedea câmpul de căutare pentru adăugarea produselor la grup.

en: General
ro_RO: Principal

en: Price format
ro_RO: Formatul prețului

en: From min price
ro_RO: De la prețul minim

en: Min price only
ro_RO: Numai prețul minim

en: Regular and sale price
ro_RO: Preț normal și preț redus

en: Choose the price format for bundle on the shop page.
ro_RO: Alege formatul prețului pentru grupele de pe pagina "Magazin".

en: Price sync
ro_RO: Sincronizarea prețului

en: Yes
ro_RO: Da

en: No
ro_RO: Nu

en: Enable this option to change the bundle price automatically when changing the price of the bundled product. You also can do it by manually on the Tools tab.
ro_RO: Activează opțiunea aceasta pentru a schimba prețului grupului de produse în mod automat atunci când se schimbă prețul produselor din cadrul grupului. O poți face și manual din pagina "Unelte".

en: Bundled products
ro_RO: Produse grupate

en: Show thumbnail
ro_RO: Arată thumbnail

en: Show quantity
ro_RO: Arată cantinatea

en: Show short description
ro_RO: Arată descrierea scurtă

en: Show price
ro_RO: Arată prețul

en: Price
ro_RO: Preț

en: Price HTML
ro_RO: Preț HTML

en: Link to bundled product
ro_RO: Link către grupul de produse

en: Yes, open in the same tab
ro_RO: Da, deschide în același tab

en: Yes, open in the new tab
ro_RO: Da, deschide într-un tab nou

en: Change image
ro_RO: Schimbă imaginea

en: Change the main image when choosing the variation of bundled products.
ro_RO: Schimbă imaginea principală în momentul alegerii variațiilor grupului de produse.

en: Total price text
ro_RO: Textul cu prețul total

en: Bundle price:
ro_RO: Prețul grupului:

en: "Add to Cart" button labels
ro_RO: Butonul "Adaugă în coș"

en: Archive/shop page
ro_RO: Pagina arhivă/magazin

en: For purchasable bundle.
ro_RO: Pentru grupuri ce pot fi cumpărate.

en: For purchasable bundle and has variable product(s).
ro_RO: Pentru grupuri ce pot fi cumpărate și au produse variabile.

en: For unpurchasable bundle.
ro_RO: Pentru grupuri ce nu pot fi cumpărate.

en: Single product page
ro_RO: Pagină de produs individual

en: Cart & Checkout
ro_RO: Coș & Casă

en: Hide bundle name before bundled products
ro_RO: Ascunde numele grupului înainte de produsele grupate

en: Hide bundled products on cart & checkout page
ro_RO: Ascunde produsele grupate din coș și pagina de checkout

en: Yes, just show the main product
ro_RO: Da, arată doar produsul principal

en: Yes, but show bundled product names under the main product
ro_RO: Da, dar arată numele produselor grupate sub produsul principal

en: Hide bundled products on mini-cart
ro_RO: Ascunde produsele grupate din mini-cart

en: Hide bundled products, just show the main product on mini-cart.
ro_RO: Ascunde produsele grupate, doar arată produsul principal în mini-cart.

en: Search
ro_RO: Caută

en: Search limit
ro_RO: Limită de căutare

en: Search by SKU
ro_RO: Caută după SKU

en: Search exact
ro_RO: Caută exact

en: Match whole product title or content?
ro_RO: Caută întregul titlu de produs sau doar conținutul?

en: Search sentence
ro_RO: Termeni de căutare

en: Do a phrase search?
ro_RO: Caută după o propoziție?

en: Accept same products
ro_RO: Acceptă aceleași produse

en: If yes, a product can be added many times.
ro_RO: Dacă da, un produs poate fi adăugat de mai multe ori.

en: Advance
ro_RO: Avansează

en: Method
ro_RO: Metodă

en: SESSION
ro_RO: SESIUNE

en: The method was used to save the product bundles data when buying. Please only try to switch this option when the default does not work.
ro_RO: Metoda a fost folosită pentru a salva grupurile de produse în momentul cumărării. Pornește opțiunea aceasta numai când cea normală nu merge.

en: Update Options
ro_RO: Actualizează opțiunile

en: Product bundles
ro_RO: Grupuri de produse

en: View all product bundles
ro_RO: Vezi toate grupurile de produse

en: Updated!
ro_RO: Actualizat!

en: Update price for all bundles
ro_RO: Actualizează prețul pentru toate grupurile de produse

en: The bundle price will be updated every 5 minutes automatically, you can click to update immediately.
ro_RO: Prețul grupului de produse va fi actualizat o dată la 5 minute în mod automat. Poți da click pentru a actualiza imediat.

en: Please select some product options before adding this bundle to the cart.
ro_RO: Te rugăm selectează opțiunile produselor înainte de a adăuga produsul în coș.

en: Please choose at least one product before adding this bundle to the cart.
ro_RO: Te rugăm alege cel puțin un produs înainte de a adăuga grupul în coș.

en: Please choose at least [min] in the whole products before adding this bundle to the cart.
ro_RO: Te rugăm alege măcar [min] pentru întregul grup înainte de a-l adăuga în coș.

en: Please choose maximum [max] in the whole products before adding this bundle to the cart.
ro_RO: Te rugăm alege maxim [max] în întregul grup înainte de a-l adăuga în coș.

en: saved
ro_RO: salvat

en: Premium support
ro_RO: Suport premium

en: Have an error when adding this bundle to the cart.
ro_RO: Există o eroare când grupul este adăugat în coș.

en: Bundled Products
ro_RO: Produse Grupate

en: (bundled in %s)
ro_RO: (grupat în %s)

en: No results found for "%s"
ro_RO: Nu s-au găsit rezultate pentru "%s"

en: settings
ro_RO: setări

en: searching...
ro_RO: se caută...

en: Type any keyword to search
ro_RO: Introdu orice termen de căutare

en: Selected
ro_RO: Selectat

en: Regular price
ro_RO: Preț normal

en: Disable auto calculate Regular price? If yes, %s click here to set Regular price %s
ro_RO: Dezactivează calcularea automată a prețului normal? Dacă da, %s click aici pentru a seta prețul normal %s

en: Sale price
ro_RO: Preț redus

en: of Regular price or %s click here to set Sale price %s
ro_RO: al prețului normal sau %s click aici pentru a seta prețul redus %s

en: Optional products
ro_RO: Produse opționale

en: Buyer can change the quantity of bundled products?
ro_RO: Cumpărătorul poate schimba cantiatea de produse grupate?

en: Limit each item
ro_RO: Limitează fiecare item

en: Limit whole items
ro_RO: Limitează iteme întregi

en: Shipping fee
ro_RO: Taxă de livrare

en: Apply to the whole bundle
ro_RO: Aplică la întregul grup

en: Apply to each bundled product
ro_RO: Aplică la fiecare produs din grup

en: Before text
ro_RO: Înainte de text

en: The text before bundled products
ro_RO: Textul dinainte de produsele grupate

en: After text
ro_RO: Text de după

en: The text after bundled products
ro_RO: Textul de după produsele grupate

en: From
ro_RO: De la

en: The bundle "%s" could not be added to your cart from order again button. Please buy it directly.
ro_RO: Grupul "%s" nu a putut fi adăugat în coșul tău. Te rugăm să încerci să cumperi produsele individuale.

en: Choose
ro_RO: Alege

en: Clear
ro_RO: Golește

en: WPC Product Bundles require WooCommerce version 3.0.0 or greater.
ro_RO: WPC Grupuri de Produse necesită WooCommerce versoiunea 3.0.0 sau mai mare.
